Genel Anestezi Altında Diş Tedavisi Nasıl Yapılır ?

Dişhekimi korkusu olan hastalarda ve hekim ile koopere olamayan küçük çocuklarda ağızda müdahale edecek çok sayıda diş bulunuyorsa uygulanacak en iyi yöntem genel anestezi altında diş tedavisidir.

Genel Anestezi Altında Diş Tedavisi

Dişhekimi korkusu olan hastalarda ve hekim ile koopere olamayan küçük çocuklarda ağızda müdahale edecek çok sayıda diş bulunuyorsa uygulanacak en iyi yöntem genel anestezi altında diş tedavisidir. Bu şekilde tek seansda kanal tedavisi uygulaması hariç olmak üzere ağızdaki tüm çekim ve restorasyonlar 1 ila 3 saat arasında tamamlanır. Aşırı dişhekimi korkusu olan erişkin hastalar ve mental handikaplılarda da bu yöntem en uygun tedavi seçeneğidir. Unutulmamalıdır ki, çocuğun anne baba kucağında zor kullanılarak diş tedavisine zorlanması ileride uzun yıllar giderilemeyecek diş hekimi fobisi oluşturacaktır.

https://alirizaalpoz.com/wp-content/uploads/2022/06/genel-anstezi-tedavi-detay-foto-01.jpg

Garanti edilmiş
Mükemmellik

https://alirizaalpoz.com/wp-content/uploads/2022/05/ordodonti-2.png

Tedavilerimiz

Dental tedavilerinizi en güncel materyallerin kullanıldığı, sterilizasyon ve dezenfeksiyon protokollerinin titizlikle uygulandığı hijyenik ve konforlu bir ortamda gerçekleştiriyoruz.

https://alirizaalpoz.com/wp-content/uploads/2022/05/dental-botox.png

İmplant Tedavisi

İmplant tedavisi, çürük ya da kırılma gibi farklı nedenlerle kaybedilen dişleri hem fonksiyon hem de estetik açıdan geri kazandırmak için yapılan bir tedavidir.

https://alirizaalpoz.com/wp-content/uploads/2022/05/diş-estetiği.png

Gülüş Tasarımı

Kişiye özel planlanan gülüş estetiği uygulamalarında gülümsemeyi önleyen faktörler ortadan kaldırılarak dişlerde altın oran yakalanmaktadır.

https://alirizaalpoz.com/wp-content/uploads/2022/05/periodontoloji.png

Sağlıklı Diş Etleri

Birçok anlamda ağzınız, vücudunuzun genel durumunun bir aynası olarak görülebilir. Özellikle periodontal durumumuz diş etlerimizde bölgesel olarak ne olduğundan çok daha fazlasını söyleyebilir.