Restoratif Diş Hekimliği Nedir?

Restoratif diş hekimliği, günümüz modern diş hekimliğinde diş sert dokularından fazla madde kaybı yaratmadan güçlü adeziv sistemler kullanılarak kompozit rezin ya da porselenler ile dişe estetik ve fonksiyonun yeniden kazandırılmasını amaçlar.

Restoratif Diş Tedavisi

Restoratif diş hekimliği, günümüz modern diş hekimliğinde diş sert dokularından fazla madde kaybı yaratmadan güçlü adeziv sistemler kullanılarak kompozit rezin ya da porselenler ile dişe estetik ve fonksiyonun yeniden kazandırılmasını amaçlar. Bu amaçla diş minesi çok az aşındırılarak diş rengi ile uyumlu materyaller yapılan uygun planlama ile birkaç seansta diş yüzeyine uygulanır.

Garanti edilmiş
Mükemmellik

https://alirizaalpoz.com/wp-content/uploads/2022/05/ordodonti-2.png

Tedavilerimiz

Dental tedavilerinizi en güncel materyallerin kullanıldığı, sterilizasyon ve dezenfeksiyon protokollerinin titizlikle uygulandığı hijyenik ve konforlu bir ortamda gerçekleştiriyoruz.

https://alirizaalpoz.com/wp-content/uploads/2022/05/dental-botox.png

İmplant Tedavisi

İmplant tedavisi, çürük ya da kırılma gibi farklı nedenlerle kaybedilen dişleri hem fonksiyon hem de estetik açıdan geri kazandırmak için yapılan bir tedavidir.

https://alirizaalpoz.com/wp-content/uploads/2022/05/diş-estetiği.png

Gülüş Tasarımı

Kişiye özel planlanan gülüş estetiği uygulamalarında gülümsemeyi önleyen faktörler ortadan kaldırılarak dişlerde altın oran yakalanmaktadır.

https://alirizaalpoz.com/wp-content/uploads/2022/05/periodontoloji.png

Sağlıklı Diş Etleri

Birçok anlamda ağzınız, vücudunuzun genel durumunun bir aynası olarak görülebilir. Özellikle periodontal durumumuz diş etlerimizde bölgesel olarak ne olduğundan çok daha fazlasını söyleyebilir.